Máte nějaké dotazy? | (+420) 603 477 808

 
Lucie Pelčáková z Atelieru PAPILIO nám zařizovala květinovou výzdobu pro svatbu včetně korsáže pro ženicha a kytic pro nevěstu, maminky a svědkyně. Už od začátku jsme byli velice spokojeni s příjemným a zároveň profesionálním přístupem. Žádné naše přání nebylo problém a vše se podařilo uskutečnit k naší naprosté spokojenosti. Naši svatební hosté byli především z nevěstiny kytice, ale i z dalšch výtorů Atelieru, unešeni. Můžeme jen a jen doporučit!
Tomáš a Bára, Praha   

Chtěla bych moc poděkovat Lucii Pelčákové za překrásnou květinovou výzdobu mé svatby počínaje svatební kyticí pro nevěstu, přes korsáže pro ženicha a svědky, květiny pro maminky až výzdobu restaurace konče.  Její květiny předčily všechny moje představy a očekávání, a dodaly mému dnu tu pověstnou třešničku na dortu. Oceňuji velmi profesionální přístup. Byla to velmi příjemná spolupráce. Děkuji.
Ing. Eva Veber Janoušková, Praha 5

Vážená paní Pelčáková, 
mnohokrát děkuji za perfektní vyřízení mé objednávky, zhotovení a předání objednané kytice k narozeninám. Kytice se oslavenkyni moc líbila, udělala jí náramnou radost. Kytice vypadá i dnes, tj. 4 dny po předání, velmi svěže. Je opravdu nádherná. Děkuji za Vaše služby, ochotu a vstřícné jednání.
Eliška Kohoutová, Chomutov
 

Vážená paní inženýrko,
chtěla bych Vám jménem KCHBC /Klubu chovatelů Bearded Collií/ poděkovat za překrásnou výzdobu našich dvou klubových akcí a to jednak naší Speciální výstavy v Jirčanech /2.8.2014/ a dále naší Mimořádné speciální výstavy, konané u příležitosti Evropské výstavy psů v Brně /25.10.2014/. Květinová výzdoba od Vás předčila veškeré naše očekávání, všemi účastníky, včetně zahraničních rozhodčích byla velmi obdivována, zvláště na mimořádné speciální výstavě, kde jste podtrhla naše barvy a udělala výzdobu v barvě tricolory.
Jménem KCHBC - Iveta Kuchařová, předseda KCHBC

Dobrý den,
děkujeme za krásné adventní věnce. Jsme moc spokojeni.
Michaela, Praha 5

Již několik let odebírám od Ing. Lucie Pelčákové adventní věnce a velikonoční věnce pro celou rodinu, objednané zboží mi je doručeno vždy včas v požadované kvalitě a  barvách, vždy je vymyšleno něco nového, což mi vyhovuje.
JUDr. Monika Koubová, Praha 5
 
 
 

 

 

 

 

Atelier PAPILIO s.r.o. | Podnikatelská 553 | Praha - Běchovice | IČO: 03408159 | E-mail: papilio@atelierpapilio.cz | Tel.: 603 477 808
Copyright 2014 | Autorská práva na obsah | designed by 2T