Máte nějaké dotazy? | (+420) 603 477 808

Jak to u nás probíhá při navrhování zahrady:
1. setkání. Přijedeme se na zahradu podívat. Sedneme si a povyprávíte nám své představy o budoucí zahradě. Projdeme si zahradu. Půjčíte nám geometrický plán zahrady nebo jiné plány (např. rozměry domu, vedení inženýrských sítí apod.), které použijeme jako podklad pro naše výkresy. Sepíšeme spolu smlouvu o dílo. 
Pokud chcete šetřit a nepotřebujete detailní návrh, může být toto naše jediná schůzka, ze které vznikne jen skica (mapka, jak zhruba zahradu řešit). 
 
2. setkání. Sejdeme se u vás doma nebo v našem ateliéru. Předložíme vám několik možností, jak zahradu řešit. Tyto výkresy nesou jen myšlenku zahrady (např. ukazuje, kde by mohl být umístěn bylinkový záhon, ale neřeší konkrétní bylinky). 
Vyberete si jednu variantu, kterou dále rozpracujeme. 
 
3. setkání. Sejdeme se u vás doma nebo v našem ateliéru. Předložíme vám hlavní výkres, který již přesně ukazuje rozvržení zahrady (tvar a velikost terasy, tvar a velikost záhonů, umístění stromů apod.). Pokud tento hlavní výkres odpovídá vašim představám, začneme tvořit osazovací plán.
4. setkání. Sejdeme se u vás doma nebo v našem ateliéru. K hlavnímu výkresu předložíme osazovací plán, který nese informaci, jaké druhy a kultivary rostlin zasadit (a nakoupit). 
 
5. setkání. Sejdeme se u vás doma nebo v našem ateliéru. Dostanete složku s výkresy a text, jak se o navržené rostliny během dalších let starat.
Pokud chcete šetřit, můžete dostat složku bez textové části. 
Pokud naopak šetřit nechcete, můžete mít navíc 3D zobrazení zahrady po výsadbě i po 30 letech. 
 
 
Cena za návrh zahrady:
Je velmi individuální (záleží na velikosti pozemku, svažitosti apod.). 
Můžete nám zcela nezávazně zaslat poptávku, kterou naceníme. 
Obvykle se cena pohybuje kolem 20.000,- Kč. 

e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Atelier PAPILIO s.r.o. | Podnikatelská 553 | Praha - Běchovice | IČO: 03408159 | E-mail: papilio@atelierpapilio.cz | Tel.: 603 477 808
Copyright 2014 | Autorská práva na obsah | designed by 2T